- Simona31 januari 2010 om 20:19
Ik heb ontzettend last van mijn knie, het is een paar maanden geleden gebeurd toen ik met een oefening op de vloer verkeerd neerkwam en me knie in de volledige buig houding een goeie klap kreeg.. Nu loop ik bij fysio en hij en mijn HA kunnen mij niet precies vertellen wat er aan de hand is..
Ik heb nogsteeds ontzettend veel pijn eraan. Meestal als ik bewogen heb zoals een stukje lopen of de trap oplopen. Soms is het zo erg dat ik hem niet meer kan buigen of erop kan staan..
Herkend iemand dit? Of heeft iemand informatie hierover ofzo? Ik weet echt niet meer wat ik moet doen ook omdat ze niet weten wat het is!
Mvg Simona
6 reactiesReagerenKlaas-Jan31 januari 2010 om 20:40De huisarts en fysiotherpeut kunnen beiden niet door de knie heen kijken.
Een orthopeed heeft apparatuur waarmee er wel een beeld gevormd kan worden van wat er in de knie is gebeurd.
Als je aanhoudend pijn hebt aan de knie en last hebt van beperkingen in de beweging, en de huisarts kan geen uitsluitsel geven, dan zou de huisarts je kunnen verwijzen naar een orthopeed.
ReagerenSimona3 februari 2010 om 20:44An hoop ik dat hij dat snel doet want de pijnword alleen maar erger en het is nu een maand à twee maanden geleden gebeurd..
ReagerenPhilippe4 februari 2010 om 00:25Ben je inmiddels bij de huisarts geweest. Als de klachten toenemen, kun je het beste naar de huisarts gaan.
ReagerenSimona5 februari 2010 om 17:54Ja, en ook al bij een sportarts en fysio
ReagerenAnoniem5 februari 2010 om 20:10Wat waren de bevindingen van deze arts en fysio? Welk aanvullend onderzoek hebben deze dokter en de fysiotherapeut gedaan?
ReagerenSimona6 februari 2010 om 06:57Zoals normaal gesproken wel vaker gebeurd was het eerst een lichamelijk onderzoek om het zo maar te zeggen. Afgelopen week heb en ze nog een echo gedaan en daaruit bleek dat mijn pezen goed zijn. Ze konden er verder niks op zien.. :s
Reageren


