- Mrs Bear8 september 2018 om 22:26
Hallo. Ik weet niet of anderen dit ook meemaken, maar soms bijvoorbeeld tijdens het zwemmen (been uitrekken) of voetbal, klapt mijn onderbeen erg dubbel. Als dit gebeurd doet het heel erg pijn en kan ik er zelf niet eens meer op staan. Na 10 minuutjes been vasthouden kan het weer, maar ik vind het heel erg vreemd. De eerste keer toen ik het kreeg was ook tijdens voetbal toen ik met mijn been een rare draai-beweging maakte. Sinsdien heb ik er soms veel last van. Zou iemand weten wat ik zou hebben?
2 reactiesReagerenSaartje9 september 2018 om 00:23Het feit dat je verteld dat je been een rare draai maakte baart me zorgen. Hoe lang is dat geleden?
ReagerenJohn (moderator)
9 september 2018 om 01:16Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga met de klachten naar de huisarts of naar een fysiotherapeut
Reageren


