- Anoniem20 februari 2016 om 01:14
BerichtGeplaatst: 19-02-2016 9:59 Reageer met quote
Hallo iedereenIk zit met een vraagje, dat nu al een week of 2 knaagt aan mij.
Ik heb namelijk 2weken geleden onveilige seks gehad met een jongedame. Ik was nogal dronken en dit verliep niet helemaal zoals seks hoeft te lopen. Maar toch heb ik (enkel) vaginale seks gehad. Hoelang we hebben gevreeën weet ik zelf niet meer. Wel weet ik dat ik niet ben klaargekomen.
Nu is mijn vraag, 4dagen na het onveilig contact kreeg ik last van spierpijn, moeheid, nachtelijk zweten.
Dit duurde enkele dagen en ging dan weer weg.
Maar nu een week nadien heb ik geen last meer van die symptomen maar wel van hevige keelpijn. Al naar de dokter geweest voor die keelpijn, die heeft mij medicatie gegeven en het betert stilletjes aan.Maar na mijn huiswerk op het internet te doen, is mijn vaststelling dat ik kans zou hebben op HIV. De conversie griep was aanwezig, weliswaar bijna direct na het contact.
Zou ik een kans hebben opgelopen?
Groeten
1 reactieReagerenJohn (moderator)
20 februari 2016 om 15:54De conversiegriep krijg je toch echt niet vrijwel meteen na het contact. Ik denk dat de kans op HIV heel erg klein is. Voor andere soa’s geldt dan natuurlijk niet.
Spierpijn, moeheid, nachtelijk zweten en keelpijn lijkt toch meer op een gewone virusinfectie.2 weken na het onveilige contact kun je een soa test laten doen.
Reageren


