Zoeken Vraag het forum

HIV besmetting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Babur

    Heb afgelopen weekend in alle hitsigheid anale sex gehad met een man die ik niet ken. Ik was daarbij actief (in penetreerde hem anaal) zonder het dragen van een condoom. Ik ben in hem klaargekomen. Ik heb verder geen bloed etcetera gezien wat is vrijgekomen of iets dergelijks. Ik zot nog in de 72 uur waarin je PEP kunt nemen. Ik heb geen klachten of iets dergelijks anders dan keelpijn wat vandaag alweer weggezakt is.

    Hebben jullie advies wat ik nu moet doen?

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Je had contact op moeten nemen met de huisarts

    Reageren
    Nils

    beste mensen ik zit bang af te wachten vol stress ik heb seks gehad met een vrouw die het doet voor geld mijn eerste keer maar ik heb seks gehad met condoolm maar gepijpt zonder condoolm ze zag er mij wel wat drugsverlaafd uit ze was wel haai denk ik nederlandse origine ik heb haar gevingerd das alles moet ik nu schrik hebben op een besmetting ? Ik weet ook niet of zij dit heeft maar ze zag er mij niet echt fris uit heb gewoon veel schrik hoopelijk kan iemand mij helpen .

    Reageren
    John (moderator)

    ze zag er mij wel wat drugsverlaafd uit
    maar ze zag er mij niet echt fris uit

    En dan toch seks gehad??? de kans op HIV is niet zo heel groot. je kunt vanaf 4 weken na het contact een test laten doen

    Reageren
    Nils

    Ik heb seks. Gehad met een condoom ? Met niet fris bedoel ik echt wel haai

    Reageren
    Nils

    En mijn piet heb geen puistjes er op geen zweertjes geen slechte geur geen 1 of andere vuil nat gerief dat drupt uit mijn penis die ziet er nog perfect uit anders ook geen andere klachten ik heb veilig seks gehad met condoom zij was niet ongesteld juist heeft ze mij af entoe gepijpt meer niet hoop dat ik nergens mee hoef in te zitten 🙂 na deze stoot nooit meer wil ik dit mee maken die stress voelen en twijfelen dit is niet gezond iemand die nog een antwoordje kan geven wat hij denkt ?

     

    Reageren
Reageer op: HIV besmetting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.