Zoeken Vraag het forum

sneltest

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Yozef

    Beste,
    was vorige maand veel vreemdgegaan zowel met vrouwen als transgenders en dit was meestal zonder condoom en elke keer onder invloed van drank en coke, laatste risico contact was op 17juli (24 dagen geleden) en heb sinds vorige week allerlei symptomen dat lijkt op hiv..vermoeidheid, gewrichstpijn (bijna overal) misselijk, lichtjes hoofdpijn en dik gevoel rond mijn hals. (weet niet of dit te maken heeft met klieren), vandaag heb ik me getest met een sneltest en gelukkig is de uitslag negatief..maar ik lees overal dat sneltesten pas na 12 weken betrouwbaar zijn. ik ben enorm ongerust en heb veel angst dat ik toch Hiv heb opgelopen. is de negatief uitslag geruststellend ? of betekent het echt niets momenteel

    39 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Vanaf 6 weken kun je betrouwbaar testen maar dan via de huisarts of de ggd
    Een andere mogelijkheid is om via de huisarts nu een RNA test te laten doen. Mochten de klachten van HIV zijn zul je een positieve test krijgen.

    Reageren
    Yozef

    bedoel je positief op mijn sneltest van vandaag ? of is dit veel te vroeg

    Reageren
    John (moderator)

    Nee ik bedoelde de RNA test als je er nou een zou laten doen

    Reageren
    Yozef

    Ik heb 22ste een afspraak bij een testcentrum, en in belgie doen ze geen RNA dat ik weet…, is mijn negatief uitslag na 3.5 week niet een beetje geruststellend?(test was merk van Byme) en stond op de website dat die windowsfase van 22 dagen hebben .. want ik lees er zoveel over die tijden enzo dat bezorgd mij nog meer stress

    Reageren
    John (moderator)

    Nee want die test was veel te vroeg

    Reageren
    Yozef

    en bij soapoli is het al vanaf 4 weken betrouwbaar, is dat ook een optie voor mij om via soapoli te laten testen.? en is het vertrouwelijk?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan maar dan nog zul je een controle test moeten laten doen bij 6-8 weken

    Reageren
    Anoniem

    Ik zou me laten testen na 6 weken, en ook eens goed nagaan hoe het ook al weer zit met safe sex. Jouw beschrijving is gewoon een serieus risico.

    Reageren
    Yozef

    en zijn mijn symptomen een teken van een conversie periode? ik lees ook dat het meestal gepaard gaat met koorts en huiduitslag    dat heb ik voorlopig gelukkig niet.. ben vooral extreem moe,  futloos, gewrichtspijn, zeer lichtjes keelpijn  en dik gevoel rond me hals

    Reageren
    Anoniem

    Daar kan je zo geen antwoord op geven. De klachten zijn daarvoor veel te algemeen.

    Wel eens gehoord van het Coronavirus?

    Reageren
    Yozef

    ja heb me gisteren op getest was negatief

    Reageren
    John (moderator)

    De conversiegriep wordt gekenmerkt door hoge koorts ( boven 39 graden) Die klachten houden ca 1 week aan en lijken op een griep maar dan zonder de gebruikelijke griepklachten

    Reageren
    Yozef

    ik controleer regelmatig mijn temp( onder oksel) zit tussen de 36.4 en 36.8
    is het dan toch een beetje geruststellend voor mij.. want ben enorm bezorgd en heel veel spijt dat ik zo dom was geweest😑

    Reageren
    John (moderator)

    Vervelend, maar kan je geen geruststelling geven. Je hebt zoals de vorige schrijver al vermelde, een serieus risico gelopen.

    Reageren
Reageer op: sneltest
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

2 min leestijd

Nieuwe website Dokter.nl komt eraan (week 24)

4 min leestijd

Eczeem en hooikoorts: waarom ze zo vaak hand in hand gaan

4 min leestijd

Hooikoorts en immunotherapie: wanneer is het een optie?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.