- Zorgen17 november 2019 om 09:37
Na onveilige seks te hebben gehad met een date heb ik na 5 weken een hiv test gedaan wat negatief is.
Maar nu heb ik wel last van beetje druk achter mijn ogen… en heb gelezen dat dit een hiv symptoom is, moet ik mij nu alsnog zorgen om maken?
9 reactiesReagerenZorgen17 november 2019 om 10:48ben zelf een man… en heb seks gehad met een vrouw.
Maar heb liever antwoord van john...
Want je begint al meteen fout met 3 maanden wachten… want dat Is Niet nodig.
ReagerenJohn (moderator)
17 november 2019 om 12:16Een symptoom komt nooit alleen. Als je al klachten krijgt zijn dat altijd meerdere klachten tegelijk. En een beetje druk achter de ogen kan vele oorzaken hebben. In de laatste plaats een HIV symptoom.
Reageren
Testen vanaf 4 weken is al heel betrouwbaar. Maar het algemeen advies is dan toch om een controle test te laten doen tussen 6-8 weken• Rick17 november 2019 om 12:16Hoi zorgen,
Ligt eraan wat er precies is gebeurd en hoe lang het geeft geduurd. 3 maanden wachten is inderdaad niet nodig. Met de huidige testen kun je al met 4 weken met grote zekerheid de test geloven.
Als er bloed bij is voorgekomen en dat op je penis is terecht gekomen zou ik zeggen na 3 maanden nog eens voor alle zekerheid maar volgensmij zit dit wel goed. Als het met een prostituee is geweest is de kans wel iets groter maar als dit gewoon een date is geweest met een dame is het risico erg verwaarloosbaar.
Ik hoop dat ik wat van je zorgen weg heb kunnen nemen. Uiteraard gaat John ook nog een oordeel geven. Fijne zondag.
Een beetje druk achter je ogen betekent trouwens niet meteen foute boel. Dat is het pas als je erge koorts hebt en nachtzweten en huiduitslag.
ReagerenZorgen17 november 2019 om 12:27Maar john… lees net dat je ergens anders wat anders aangeeft qua testen… na welke periode…
Het verschilt een beetje bij je antwoorden bij verschillende topics
Je zegt bij andere na 5 weken dat je geen zorgen meer hoeft te maken… en nu nog een extra test na 6 a 8 weken
Moet ik mij dan nog keer keer testen?de test was ja 37 dagen…
ReagerenJohn (moderator)
17 november 2019 om 13:02Als het goed is geef ik in meerdere topics aan dat bij een test van 4 weken, er volgens de richtlijnen nog een controle test gedaan zou moeten worden bij 6-8 weken.
Reageren
Persoonlijk zou ik me niet meer laten testen als ik bij 37 dagen een negatieve test had.Zorgen17 november 2019 om 13:33Dat klopt ook wat je zegt.
Las ook dat je zei dat op 4 weken 98 procent zeker is…
37 dagen zal dus 99 procent zijn?
Was normale hetero contact wat ik had… en voor 6 weken kom ik net paar dagen tekort.
Dan kan ik het dus beter gewoon zo houden ? En verder gaan met mijn leven?
ReagerenJohn (moderator)
17 november 2019 om 16:16Dat zou ik wel doen als ik jou was
Reageren12en21weken17 november 2019 om 23:06John ik heb een hiv test laten doen op 12 en op 21 weken na orale seks gekregen en gegeven met een man. Ben zelf ook een man. Zonder sperma in de mond en ook geen bloed gezien Beiden negatief de testen. Is dat voldoende om mijn hiv zorgen af te sluiten
ReagerenJohn (moderator)
17 november 2019 om 23:16Dan heb je dus geen HIV!!
Reageren


