- Peer26 augustus 2024 om 10:14
Hi,
Ik heb al ongeveer 1,5jaar herpes genitalis. Gedurende deze periode had ik al een vriendin. Nou is het probleem dat ik voor mijn idee erg vaak een uitbraak krijg (zeker 2x per maand). Deze treedt vaak op een aantal dagen nadat ik seks heb gehad of heb gemasturbeerd. Het is 9 vd 10 keer wel een kleine uitbraak waarbij er 1/2/3 blaasjes op mijn penis komen, deze verdwijnen vaak ook wel weer redelijk snel (3/4 dagen ongeveer). Toch maakt dit me erg onzeker omdat ik hierdoor niet vaak seks achter elkaar kan hebben. Hebben anderen hier ook last van en is er iets te doen om het aantal uitbraken te verminderen. Ik hoor graag jullie ervaringen!
3 reactiesReagerenHi Peer2 september 2024 om 11:25Ik herken jouw verhaal. Mijn voorhuid is enigszins strak waardoor ik ook snel scheurtjes krijg. Ik denkt dat er een relatie zit tussen die scheurtjes en die frequente uitbraken. Ik word ik hier binnenkort voor behandeld, een verwijdingsplastiek.
Herken jij dit?
ReagerenPeer4 september 2024 om 17:59Dank voor je reactie!
Dit zou goed kunnen hoor. Ben toevallig een aantal jaar geleden hiervoor behandeld omdat ik ook een te strakke voorhuid had waardoor het toompje soms scheurde. Nu heb ik daar gelukkig geen last meer van maar misschien dat het toch nog invloed heeft op de uitbraken??
ReagerenAnoniem4 september 2024 om 18:15Herpes wordt vaak geactiveerd door stress en zonlicht, dat zijn althans de bekende triggers.
Ongezond leven is ook niet echt bevorderlijk.
Tussen een strakke voorhuid en herpes uitbraken zou niet echt een relatie moeten kunnen zitten. Het virus zit in de zenuwknopen en heeft op zich niets met de huid te maken.
Reageren


