Zoeken Vraag het forum

Heb ik herpes?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Joanne

    Ik heb al een paar dagen last en sinds gisteren witte blaasjes met een zwart puntje
    Eerst dacht ik aan ingegroeide haarzakjes maar nu twijfel ik toch over herpes omdat ik ook ziek ben ervan pijn bij het plassen heb.
    Ik heb seks gehad wel met condoom maar ik heb dit nog nooit eerder in m’n leven gehad
    Misschien kan iemand mee kijken

    11 reacties
    Reageren
    Girll

    Hee Joanne,

    Ik heb een jaar geleden uitbraak gehad en vindt het er wel op lijken..

    Als ik jou was zou ik gelijk afspraak maken bij de huisarts!

    Reageren
    Joanne

    Ik heb vanmiddag een afspraak staan want ik ervaar best veel pijn!
    Het is alleen moeilijk wat het nou is; ook heb ik een littekenweefsel na m’n bevalling over gehouden en dat trekt ook enorm.
    Daarom even naar laten kijken bij een deskundige. Ik heb ook zoveel vragen, ik heb veilige seks gehad hoe kom ik hier ineens aan, kan ik gewoon seks hebben met m’n bedpartner en hoe kan het dat hij 0 klachten ervaart
    Blijven we elkaar nu niet continu aansteken?

    Reageren
    Girll

    Zo rot voor je.. laat me even weten hoe het gegaan is en of het ook echt wel herpes is dan kan ik je vragen beter beantwoorden

    Succes bij de dokter!

    Reageren
    John (moderator)

    De foto is te wazig om er iets op te kunnen herkennen .

    Reageren
    Joanne

    Ik ben vanmiddag bij de dokter geweest. Allereerst begreep ze m’n pijn. De hele zooi beneden is ontstoken!
    Ze twijfelde enorm, want hoewel het wel een aantal blaasjes bij elkaar waren zoals herpes dat ook heeft, zijn dit toch andere blaasjes. En omdat elk blaasje (heb er 4 ofzo) op een haarzakje zit (met een haartje en daarom heen een wit blaadje) dacht ze toch meer aan ontstoken haarzakjes.
    Verder is mijn hechting van mijn knip (bevalling) enorm opgezet ontstoken en zat daar een soort zweer wond ook. Ze denkt aan verkeerd scheren en door de seks dat alles erg geïrriteerd is maar vooralsnog geen herpes.
    Ik hoop maar dat het zo is want dat is toch wel een opluchting
    M’n scheermessen zijn idd aan vervanging toe en omdat ik nu na lange tijd weer seksueel actief ben scheer ik ineens veel vaker dan gewend. Dat verklaard wel een hoop
    Ik heb nu antibiotica gekregen zodat de huid rustig kan worden en mijn koorts etc ook zakt.
    Al met al zei ze dat het gewoon 1 onrustige ontstoken boel is en dat verklaard de pijn (en de pijn met plassen)

    Reageren
    Joanne Jackson

    Ik heb trouwens ook 2 bultjes op beide schaamlippen 1. En op 1 zit nu een bloed korstje.. dus ik denk echt dat het door het scheren komt. Ik heb te vaak achter elkaar geschoren. En daarna seks gehad .. hoe schoon je beide ook bent komen er toch bacteriën en zweet bij kijken en denk dat dat het nu zo 1 ontstoken boel heeft gemaakt

    Reageren
    Joanne

    Dit is hoe het er op het moment uit ziet.
    Heb pas net m’n eerste antibiotica op, maar ik twijfel toch. Alhoewel mijn huisarts zo goed is en niet zomaar wat uitkraamt.
    Maar goed als ik kijk op internet, ziet herpes er toch weer anders iit
    Dit lijken net aften (die heb ik wel is aan de binnenkant van m’n lip) en zo voelen ze ook. Maar heb gegoogled en dat bestaat niet op je intieme delen

    Reageren
    Joanne

    Ik denk dat het toch geen herpes was want er zijn al minder blaasjes zichtbaar en het is minder rood.
    Dus tip naast zo veilig mogelijk vrijen.. altijd nieuwe scheermesje gebruiken en het liefst laseren 😂

    Reageren
    20y/o

    Ik zit zelf met blaasjes en alles licht open en doet zoveel pijn. Het is was begonnen na het scheren, zelfs 1 waar ik een haar heb kunne uittrekken doet geen pijn meer, maar dan blijven dokters hier volhouden dat het herpes is ookal kwamen die teste negatief terug, doen ze de testen weer opnieuw. Ik heb zoveel pijn, heeft iemand enige tips wat ik er kan opdoen want alles dat ze voorschrijven van zalf steekt en brand enorm.

    Reageren
    Virgin

    Heb geen sex gehad.. wel paar dagen ervoor geschoren met goedkope mesjes. Ik denk en hoop dat dit de oorzaak is van pijnlijk en opgezette vulva. Waren eerst brandende bobbeltjes/ blaasjes Heb nu 3 dagen fucidin gesmeerd maar nog pijnlijk. Help

    Reageren
    Anoniem

    Je kan ook herpes krijgen door andere besmetting dan seks. B.v. als je met een washandje eerst aan je mond zit (koortslip) en dan op andere plekken, of met je handen/vingers.

    Slechte of botte mesjes kunnen ook irritatie geven. Het kan b.v. leiden tot ontstekingen van de haarzakjes met bacteriën die altijd al op je huid zitten. Je krijgt dan geen blaasjes maar echt kleine witgele puistjes.

    Fucidin werkt tegen bacteriën en niet tegen een virus. Als het herpes is (virus) werkt Fucidin niet. Bij ontstoken haarzakjes door een bacterie wel.

    Reageren
Reageer op: Heb ik herpes?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.