Zoeken Vraag het forum

Heb ik herpes?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    hallo,

    ik heb sinds een paar dagen last van blaasjes en plekjes op en rond mijn vagina. Ik heb er erg last van want het doet pijn en ik kan amper lopen. Ik denk dat dit herpes is? Maar ik ben vrij jong en heb nog niet echt seks gehad alleen wel seksueel contact enzo. Maar mijn vriend is bijna 2 jaar ouder dan mij en zei dat ik de eerste was waarmee hij dit deed. Ik heb verder ook nog nooit iets met een jongen gedaan. Maar als het herpes is dan moet het toch wel van hem afkomen?

    ik hoop dat jullie mij kunnen helpen

    alvast bedankt!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als het herpes is, dat komt het waarschijnlijk van je vriend. Ga morgen naar de huisarts en laat ernaar kijken.

    Reageren
Reageer op: Heb ik herpes?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.