- Onbekend6 december 2018 om 23:28
Goedenavond,
Eergisteren dacht ik een vaginale infectie te hebben. Had veel last van afscheiding, wat jeuk en wat pijn bij het plassen. De huisarts gebeld en ik kreeg een capsule om voor infectie om snachts in te brengen. Maar gisteren bemerkte ik de eerste blaasjes. Die namen in de loop van de dag verder toe, en werden erg pijnlijk. Op mijn schaamlippen, tot aabn mijn anus toe, erg pijnlijk en rood. Ook had ik wat drukkende pijn in mijn onderbuik voor een paar uurtjes. Vanochtend de huisarts gebeld en ik kon er vanmiddag heen. Hij geeft aan dat het herpes is. Voor de zekerheid nog test en die nu afwachten.
Ik begrijp er echt niets van. Mijn man en ik zijn al 36 jaar samen, 100% trouw aan elkaar en zover wij weten ook nooit besmet geweest, en ook nooit een koortslip gehad.
Hoe kan dit????
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
7 december 2018 om 00:37Je klachten lijken toch op een recente infectie. Je man heeft nergens last van ?
ReagerenOnbekend7 december 2018 om 12:25Nee, helemaal niet en ook nooit gehad. We vinden het beiden ook erg vreemd. Blaasjes worden ook echt al stuk minder nu, ook veel minder pijnlijk. Terwijl bij herpes die eerste aanval veel langer duurt, lees ik.
Ik ben erg benieuwd wat de uitslag zal zijn volgende week.
ReagerenKep7 december 2018 om 15:18Het kan het volgende zijn:
1) je hebt al eerder een uiting gehad maar niet heel erg en dus mogelijk al jaren besmet.
2) je bent ongeveer 2 weken geleden door je partner besmet en dit is hé eerste uitbraak. Je partner kan al jaren besmet zijn, maar nooit een uitbraak met blaasjes, zelfs dan kun je het virus uitscheiden.
De kans dat een besmette man(zonder zichtbare symptomen) een vrouw kan besmetten is ongeveer 1/2000 (men vermoed zelfs kleiner). Dus het kan heel wat jaren duren voor de partner besmet raakt.
ReagerenOnbekend7 december 2018 om 18:16Bedankt voor de uitleg. Verhelderend.
ReagerenAlias7 december 2018 om 21:05Hallo Tandor,
“(De kans dat een besmette man(zonder zichtbare symptomen) een vrouw kan besmetten is ongeveer 1/2000 (men vermoed zelfs kleiner). Dus het kan heel wat jaren duren voor de partner besmet raakt.)”
Is dat ook andersom 1/2000 als een besmette vrouw een man kan besmetten?
ReagerenJohn (moderator)
7 december 2018 om 23:18Daar zal niet veel verschil in zitten
ReagerenBibi2 juni 2020 om 00:54Is hier een bron van?
Reageren1. mijn vriendin is besmet door haar ex (vrouw) die alleen drager was.
2. mijn beste vriendin is besmet door haar ex (man) die alleen drager was.
Toeval? Of?



