Zoeken Vraag het forum

Genitale wratten?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hi allen,

    Sinds januari maak ik mij zorgen over mijn penis. Ik ben sindsdien drie keer bij de huisarts geweest. Deze heeft geen diagnose kunnen stellen . Ik ben drie keer naar huis gestuurd.

    Ik ben in januari met voorhuidklachten naar de huisarts gegaan. Deze was erg rood en zag er mijns inziens niet gezond uit. Huisarts heeft geen diagnose gesteld. Omdat ik mij zorgen bleef maken heb ik SOA testen gevraagd. Ik ben negatief getest op HIV, syfilis, chlamydia en gonorroe.

    Sinds eind mei heb ik op mijn voorhuid ook allerlei bultjes. Ik heb tijdens het derde consult bij de huisarts gevraagd of dit genitale wratten konden zijn. Zij kon deze bultjes niet identificeren als genitale wratten.

    Ik heb een langdurige relatie en ik en mijn vriendin hebben enkel sex met condooms (geboortebescherming).

    Ik maar mij zorgen over de algehele conditie van mijn penis. Mijn eikel ziet er mi niet gezond uit en ik maak mij zorgen over de bultjes/wrates.

    Heeft iemand een idee war dit zou kunnen zijn?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als ik zo naar de foto’s kijk, lijken het talgkliertjes, maar geen gen. wratten

    Reageren
    Anoniem

    inmiddels drie maanden verder…
    Ik ben nogmaals bij de ha geweest, maar de ha kan geen verklaring geven voor de bultjes. Ik denk nog steeds dat het GW zijn. Mijn voorhuid is nog steeds erg rood en strak.

    Herkent iemand deze bultjes en als het geen GW zijn, zijn het dan talgkliertjes en moet ik me nog steeds geen zorgen maken?

    Reageren
    John (moderator)

    Dat lijkt zeker niet op genitale wratten.
    Het zou een huidaandoening kunnen zijn of dus talgkliertjes. Vraag aan de huisarts een verwijzing voor de dermatoloog

    Reageren
Reageer op: Genitale wratten?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.