Zoeken Vraag het forum

genitale wratten?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • japie

    hi! ik heb sinds een tijdje deze bultjes tussen vagina en anus, zijn dit genitale wratten? ik had in december seks met een vriend van mij die achteraf chlamydia bleek te hebben, ik heb me ivm vakantie & verhuizing toen niet kunnen laten testen, later had ik geen klachten meer dus testen ze niet. ik kreeg ongeveer een week (of 2?) na de seks last van erge jeuk, en veel waterige afscheiding. dit verdween uiteindelijk weer, maar kwam weer terug nadat ik later met iemand anders seks had gehad (jan-feb). daarna verliep dit weer precies hetzelfde, en verdween ook weer. later kwam ik erachter kleine bultjes te hebben, ik vind het lijken op genitale wratten? ik heb vorige week nog 2x seks gehad en daarna niet meer last gehad van klachten, maar dit was beide keren maar erg korte penetratie dus misschien dat ik daardoor niet opnieuw last kreeg?

    2 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Daar kan op deze manier geen zinnig antwoord op worden gegeven.

    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk te zeggen zo. Ga naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: genitale wratten?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.