Klachten

  • #1

    Ik heb symptomen die lijken op een soa maar twijfel gezien mijn situatie:
    7 weken geleden gepijpt door iemand. Begin van deze week een geïrriteerde plasbuis, geen rood te zien ook geen afscheiding enkel een jeukend gevoel(altijd, niet alleen tijdens plassen)
    Gedurende de week werd dit minder.
    Gedurende de week ook pijn in mijn bijbal
    Sinds een dag nu ook jeukende anus en pijn tussen mijn anus en ballen.

    Het beeld past naar mijn mening niet helemaal bij hoe ik het lees. De incubatietijd lijkt lang na 7 weken en ik ben alleen gepijpt, dan zou ik geen anale klachten moet krijgen naar mijn mening?

    Reply
    #2

    Als je wilt weten of je een soa hebt, moet je een test doen. Gelet op het contact is een test op chlamydia en gonorroe het meest voor de hand liggend.

    De incubatietijd lijkt lang, maar het is niet uitgesloten dat klachten later komen. Anale klachten zouden ook kunnen doordat de plasbuis en de prostaat ontstoken kunnen zijn waardoor de klachten als het ware meer binnenin zitten, precies tussen anus en begin van de penis, dat kan lijken op anale klachten.

    Reply
Reageer op: Klachten


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief