Zoeken Vraag het forum

Klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marnix

    Hallo,

    Ik heb seks gehad met een sekswerker vorige maand.

    Zij kreeg het condoom niet om. Ik heb het toen zelf om gedaan, maar heb haar wel daarvoor gevingerd. Ik heb mijn penis toen ligt aangeraakt, waar de condoom rand zat.

    Het condoom ging later omhoog en heb het daarna weer naar beneden getrokken.

    En na de seks mijn piemel schoongemaakt met een doekje. Kan ik het dan nog infecteren?

    Ik heb Corona gehad afgelopen maand, een week nadat ik seks heb gehad met de sekswerker. Maar ik mij toch zorgen.

    De sekswerker had pigment op haar lichaam, wat kan duiden op syfilis. En ik heb mijn penis licht aangeraakt, toen het condoom niet om wilde.

    Een week nadat ik seks had gehad met haar, had ik last van mijn anus. Toen ik keek leek het op een aambei. Maar nu twijfel ik of het niet een zweer was? Ik heb wel overmatig toilet gebruik en maak het vaak schoon met water en/ of douchen. Kan dus ook geïrriteerd zijn.

    Ik heb al 4 weken last van veel hoesten. En ik denk soms lichte pijn te hebben met plassen.

    Maar ik weet niet meer wat realiteit is en wat angst is.

    Ik heb een soa test gedaan chlamydia en gonorroe, die was negatief.

    Wat denkt u? Wat is uw advies?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Doorgaans krijg je van syfilis toch klachten. De eerste duidelijke klacht is een zweer. Die zou je dan aan de penis moeten hebben
    Ik denk dat die kans erg klein is. Je kunt natuurlijk een test laten doen

    Reageren
Reageer op: Klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.