Zoeken Vraag het forum

24/7 kunnen slapen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik lees hier vele problemen van mensen die moeilijk of slecht kunnen slapen. Maar wat als het nou juist andersom is?

    Ik kan zonder moeite eeuwig door blijven slapen. Ik word tussendoor wel wakker voor eten, drinken en het toilet, maar hoef mijn ogen maar te sluiten en weg ben ik weer.

    Het is niet dat ik moe ben. Ik kan gewoon opstaan en mijn dag opvullen met van alles en nog wat, en heb aan 8 uurtjes slaap per nacht echt wel voldoende. Het is gewoon dat ik kan blijven slapen als ik daar wil.

    Wel valt het me op dat wanneer ik langer als 14/15 uur slaap, er een steeds erger wordende koppijn ontstaat.

    Het is dus niet iets waar ik me zorgen over maak of hulp bij wil. Ik ben gewoon nieuwsgierig of er meer mensen zijn die dit hebben of me kunnen vertellen waarom ik zo gemakkelijk slaap.

    2 reacties
    Reageren
    Kelley

    Hoi,
    Het is niet dat ik gelijk in slaap van als ik me ogen dicht doe maar ik val wel snel in slaap. Als ik om 9 uur naar bed ga kan ik tot de volgende ochtend 11 uur slapen.

    Reageren
    John (moderator)

    Misschien heeft je ochtendmisselijkheid daar dan wel iets mee te maken.
    Ga eens naar de huisarts en laat bloedonderzoek doen.

    Reageren
Reageer op: 24/7 kunnen slapen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.