Vaak stijve, uiterst pijnvolle (rechter)elleboog na nachtrust

  • #1

    Al Jarenlang vaak stijve, uiterst pijnvolle (rechter)elleboog na nachtrust. Voor zeer korte tijd. DWZ Paar keer pijnvol strekken en dan is het weer over. Indruk is dat dit na meer dan normaal dagelijks gebruik eerder voorkomt.
    Ik kan verder alles met de armen doen. Ik ben rechtshandig.
    Ik voel (al jaren)wel dat er in de elleboog iets niet helemaal goed zit door een draaglijk pijn/gevoel

    Reageren
    #2

    Hai, wat voor werk doe jij?

    Reageren
    #3

    sorry paardje voor de late reactie wegens vakantie. Dank daarvoor.Ik ben gepensioneerd (65)
    tuinieren, computeren en vissen zijn ondermeer activiteiten waar de arm
    mee wordt belast. Ik merk dat na gebruik van bijv ook computeren met de muis (incidenteel paar uur per dag aansluitend)van invloed is. Maar dat moet toch kunnen denk ik zo. Eigenlijk moet ik onderkennen dat iets meer gebruik dan normaal de/een factor van belang is. Tegelijkertijd kan ik niet verklaren dat na langdurig gewoon gebruik het zich toch ook blijft voordoen.

    Reageren
    #4

    Hallo schimmel, je zou een poos Voltaren Emulgel kunnen smeren en kijken of dat verbetering oplevert. Af en toe computeren, vissen en licht tuinieren lijken mij niet de oorzaken van de pijn.

    Groetjes Bloem

    Reageren
    #5
    Reageren
    #6
    Reageren

 Moderator: Peter (huisarts)

Reageer op: Vaak stijve, uiterst pijnvolle (rechter)elleboog na nachtrust

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe