- Randy8 april 2017 om 21:39
Ik slaap al 5 maanden slecht, soms dan slaap ik paar weekjes goed door en dan gaat het weer mis.
Oxazepam helpt ook niet, wat ik nog niet heel lang slik en ik slik er maar 10mg voor het slapen gaan. Ook gebruik ik metroprolol, maar hierdoor slaap sliep ik juist goed want als ik het niet neem word ik na uur of 3 kwartier wakker met extreme hartkloppen.
En nu zit ik 4 weken aan de citalopram, en sliep die eerste 3 weken redelijk goed, sinds een week begonnen met 20mg. En 3 dagen erna ging het mis, of het bijwerkingen zijn kan ik niet zeggen. Het begon met branderig gevoel op de borst en dat is de laatste 3 nachten niet weer gebeurd. Maar nog word ik wakker na 3 uur en heb ik ook geen zin meer om te blijven liggen en ben ik onrustig en sta ik op.
Krijg ik hartkloppingen/opgejaagd gevoel en dan neem ik snel een halve metroprolol van 25mg en ga ik TV kijken en val ik vanzelf in slaap maar dan zittend wat ook zeer onprettig is na het wakker worden. Word mijn rechter arm erg zwaar en slap met tintelingen.
Weet hier geen raad mee, of het nou bijwerkingen zijn van citalopram of iets anders weet ik niet. Het beïnvloed mijn dagelijks leven niet echt gelukkig, alleen wat slaperige ogen.



