Zoeken Vraag het forum

Bang van fysieke klachten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,
    Ik heb een vraag over mijn klachten zoals duizeligheid, extreme vermoeidheid, steken in mijn hart, rugpijn, buikpijn, gespannen bekkenbodem (zit al bij fysio), daardoor plas problemen, slechte ademhaling, amandelen die eruit zijn gehaald (constant ontstoken) gezwollen lymfeklieren, jeuk op de benen, PDS.

    Nou de vraag: Kan dit echt allemaal uit ‘angst’ zijn? Ik ben zo bang dat ik snel word weggestuurd omdat ik de stempel angst heb. Ik vind het vooral zo eng dat ik zo moe ben. Ik ben bang dat ik Leukemie of lymfeklierkanker etc heb en dat hier gewoon overheen word gekeken. Wie heeft er advies voor mij? De angst begint met lichamelijke klachten wat daarna ‘wat als dit kanker is’ word. Vervolgens krijg ik er weer een paniekaanval van.

    1 reactie
    Reageren
    Sjoerd

    Ik heb t zelfde, droge keel, benauwd, voelbare klieren hals lies buik, slijm vastzittend in de keel, soms duizelig. Ook mijn amandelen zijn er vorig jaar uit gehaald, en kamp hier ook al een paar jaar mee. Word telkens naar huis gestuurd. Ik ben 22.

    Reageren
Reageer op: Bang van fysieke klachten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.