Zoeken Vraag het forum

Teveel hooi op mijn vork?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anna

    Ben een vrouw van 63 jaar en ik twijfel of t allemaal teveel is/wordt. 1 jaar geleden ismijn beste vriendin sinds 50 jaar opgenomen op een gesloten afdeling 60 jaar oud en altzheimer. Ze herkent me niet meer. 6 maanden geleden mijn neef waarmee ik opgegroeid ben kreeg de diagnose kanker. 8 dagen later was hij er niet meer. Mijn dochter zit al 6 maanden in een verbouwing met schoonzoon en een dochtertje van 10 maanden dus mijn man en ik passen 3 dagen en nachten per week op zodat zij de verbouwing af kunnen maken. Dochter.zit er ook doorheen omdat t niet wil vlotten. Ik werk 4 dagen per week . Mijn man 5. Die heeft nergens last van en ik moet mijn schouders er maar onder zetten. Gewoon doorgaan zegt hij
    Doet hij ook. Maar ik ben de laatste tijd vaak ziek . Diarree verkouden spieren doen pijn
    Noem maar op. Ben ik een watje of is t niet allemaal teveel? Heb helemaal geen tijd meer voor mezelf.

    2 reacties
    Reageren
    Anna

    Zie dat ik t per ongeluk 3x gepost heb. Is natuurlijk niet de bedoeling

    Reageren
    Suus

    Ik zou dit eens met de huisarts bespreken.
    Die kan zorgen dat je hulp krijgt om er over te praten en dingen te verwerken .
    Dan voorkom je dat je jezelf helemaal voorbij loopt.

    Reageren
Reageer op: Teveel hooi op mijn vork?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.