Zoeken Vraag het forum

Vermoedelijke autisme

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dalia

    hallo mijn zoontje van bijna 3 jaar heeft een vermoeden autisme … oogcontact weinig , communicatie moeilijk omdat hij ook niet verbaal is … bij momenten als ik het niet meer weet wat hij wilt, dan wordt hij ambetantig.. huilerig en boos. Ook wilt hij voortdurend iets eten … boterhammen at hij wel en na een pneumo- vax 23 die hij vorige maand had gekregen wilt hij totaal geen boterhammen meer eten en werd ook lang ziek . Logopedist daar gaat hij ook heen , alleen zie ik dat de logopediste het soms zelf niet meer weet hoe en welke hulpmiddelen het best past om ons zoontje te helpen met communicatie. En ik als moeder denk dan soms van dat ik het gewoonweg niet meer weet telkens hij zo van die driftbuien krijgt en is erg aanhankelijk van me. Ik overweeg de caese -therapie… en toch ook met twijfels ..AUB ouders die me begrijpen en ervaring hebben met caese – therapie laat me weten hoe het bij jullie was. alle informatie en ervaring van ouders met hun autistisch kind zijn welkom . Wil enkel mijn zoontje helpen zodat hij minder van die driftbuien krijgt omdat hij erger word wanneer er iets niet begrepen word is dit zwaar voor ons en zeker voor hem . Positieve en negatieve ervaring zijn welkom!

    4 reacties
    Reageren
    Chantal

    Ik ben Chantal boll en ben zwaar hartpatiënt, aantal meer dingen en autisme.

    Mijn moeder zei dat ik vroeger getest ben door een psychiater en dat is toen vastgesteld alleen helaas staat het niet in mijn dossier. Mijn moeder is een paar maanden geleden overleden en loop nu bij een soort psycholoog en zei vind dat daar niks van klopt en dat er ook niet vormen van autisme bestaat.

    Ik denk daar anders over.

    Heb ik gelijk of is autistisch maar 1 ding?

    Groetjes Chantal

    Reageren
    John (moderator)

    Autisme heeft vele vormen. Je hebt dus helemaal gelijk

    Reageren
    Chantal

    Dankjewel

    Reageren
    Anoniem

    In de nieuwe DSM praten ze niet meer over vormen maar over ASS.

    Reageren
Reageer op: Vermoedelijke autisme
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.