- Marko4 juli 2018 om 12:19
Sinds ik gestopt ben een jaar geleden , heb ik rare gedachtens , bevoorbeeld als ik in een resturant zit en opeens stel ik me voor wat als ik ruzie met hem zou hebben die langs loopt of die aan een andere tafel zit ? Alsof ik continu nerveus en spanning en van zulke situaties voor me heb en groot wil over komen bij mensen terwijl ik eerder daar niks om gaf wat andere van me vonden en nu wil ik bij iedereen de baas zijn ? Wat houden deze symptomen in ? Of waar lijkt dit op . Marko 26 jaar .
7 reactiesReagerenMarko4 juli 2018 om 19:37Iemand die een vermoede heeft of deze symptomen kent ? Ik krijg pad over een maand een gesprek met psy
ReagerenAnoniem4 juli 2018 om 22:13Gestopt waarme??
ReagerenMarko5 juli 2018 om 01:18Blowen , wiet en hasj
ReagerenMarko5 juli 2018 om 11:57Met blowe
ReagerenMarko5 juli 2018 om 14:49Is dit een angststoornis? Depressie ? Of waar lijkt dit op ..
ReagerenJohn (moderator)
5 juli 2018 om 16:44Anoniem5 juli 2018 om 18:52Nee dat lijkt niet op depressie of een angsstoornis..Het kan natuurlijkwel zijn dat je heel gespannen en gestresst bent en het feit dat je eerder blowde (veel gedaan?) heeft natuurlijk ook een reden.Vanwege spanningen?.Je doet dat nu niet meer zeg je dus je moet ook afkicken..
Reageren



