Zoeken Vraag het forum

Doof gevoel en schokken bovenbeen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kim

    Hallo allemaal,
    Ik loop al 9 maanden met een vervelende klacht en ik vroeg mij af of iemand zich er misschien in herkent aangezien zorg verleners maar geen oorzaak vinden.

    9 maanden geleden merkte ik opeens uit het niets dat ik onder het lopen soms een schok gevoel of steek(?) in mn linker boven been had. Het was niet bij elke stap maar wel vaak aanwezig. Van de huisarts diclofinac gekregen maar zonder resultaat. Het bleef aanhouden dus naar de fysio doorverwezen. Bij de oefen therapie konden ze het niet goed achterhalen. Ze dachten absoluut niet aan ischias omdat dit geen pijn aan de bovenkant van het been maar aan de achterkant veroorzaakt zei de fysio. Dus kreeg ik dry needling omdat ze dachten aan triggerpoints. Er zijn in meerdere behandelingen triggerpoints aangeprikt in mijn bovenbeen zonder resultaat. Uiteindelijk kreeg ik steeds vaker een schok bij het bewegen van mijn been naar achteren en merkte ik ook dat mijn hele been vanaf mijn bil, zijkant heup naar bovenbeen een doof en tintelend gevoel geeft de hele dag door. De schokken komen zowel met bepaalde bewegingen maar ook soms terwijl ik stil op bed lig. Uiteindelijk doorverwezen naar de neuroloog die meteen een mri scan aanvroeg ivm verdenking hernia wat vaak been pijn veroorzaakt. Uitslag van de mri was goed, niks te zien in de onder rug.
    Nu ben ik door verwezen naar de revalidatie arts en die moet verder gaan kijken… ik moet nu wachten op die afspraak maar ik voel me zo hopeloos omdat niemand het lijkt te weten of te herkennen.
    Ik heb constant een doof gevoel in m’n been alsof ik hem “mee moet slepen”
    Lopen en staan maken het ook erger.

    Is er misschien iemand die hetzelfde heeft meegemaakt, aangezien de zorgverleners tot nu toe allemaal geen idee hebben wat het is, maar ik kan toch niet de enige zijn met deze pijn klachten….

Reageer op: Doof gevoel en schokken bovenbeen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.