- Vraag26 juni 2018 om 11:25
Hallo,
Ik heb sinds gisteren een doof gevoel in mijn onderbeen. Vooral met liggen en zitten.
wat moet ik hiermee doen? ik maak me namelijk zorgen om MS/ALS of een andere neurologische aandoening.14 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 juni 2018 om 11:27Ga met de klachten naar de huisarts
ReagerenAnoniem26 juni 2018 om 11:34Waar kan dit mee te maken hebben?
ReagerenJohn (moderator)
26 juni 2018 om 11:40Daar kunnen veel oorzaken voor zijn. Daar zal even naar gekeken moeten worden
ReagerenAnoniem26 juni 2018 om 11:46Duidt dit wel meteen op problemen op neurologisch gebied?
ReagerenJohn (moderator)
26 juni 2018 om 11:46Nee. Dat hoeft niet
ReagerenAnoniem26 juni 2018 om 11:52Oke. Want ik ben pas 25
ReagerenAnoniem27 juni 2018 om 11:08ik ben bij huisarts geweest. Heb bloed laten prikken.
Doof gevoel in onderbeen is sinds vanochtend weg.Is overgegaan in doof gevoel in linker onderarm + licht verkrampt gevoel in linkerhand.
zegt deze klachtencombinatie iets?
ReagerenAnneke9 augustus 2022 om 15:00Ik heb al sinds 2 jaar een doof scheenbeen aan de linkerkant, heb al van alles geprobeerd, niets helpt. Wat kan de oorzaak zijn?
ReagerenSuzan9 augustus 2022 om 15:18Zoals al eerder als antwoord is gegeven,kan dat verschillende oorzaken hebben.
Laat er dus door een arts naar kijken om te onderzoeken waar het bij jou door komt
ReagerenJohn (moderator)
9 augustus 2022 om 18:07Dit gaat dan dus over hetzelfde probleem dan in je andere topic over doof gevoel in been… Ga naar de huisarts met de klacht. Nieman kan je zo zonder enig onderzoek zeggen wat er aan de hand is
ReagerenArjen 66 jaar2 augustus 2023 om 21:36Ik heb een jaar geleden sept 2022 tijdens werkzaamheden mijn rug verdraaid en daar een hernia aan over gehouden.
na een paar maanden was gelukkig de hernia opgelost.Alleen heb ik nog steeds dat dove gevoel in mijn linker onderbeen dat bleef na herstel van een hernia. het is mijn linker onderbeen vanaf de onderkant van mij knie tot mijn voet zowel over mijn scheenbeen aan de binnenkant als aan de buitenkant langs mijn scheenbeen. waarbij mijn been ook vaak koud aanvoelt.
Het duurt nu al een jaar ik wandel elke dag doe yoga strek en rekoefeningen maar niets lost het probleem op. Ikk ben hier een paar keer voor bij mijn arts geweest die heeft hier geen oplossing voor, de fysiotherapeut zegt dat het wel zal slijten het zal volgens hem na een jaar wel voorbij zijn
Maar dat jaar is nu al voorbij. Het dove gevoel is nog steeds niet opgelost er zijn als ik lig regelmatig wat pijnlijke steken aan de recherkant in mijn linksonder onderbeen
de enige verbetering is dat ik niet meer onverwacht door mijn been zak.wat kan ik doen om te te verbeteren.Of gaat dit nog echt vanzelf over.
Reageren
wat is uw adviesJohn (moderator)
2 augustus 2023 om 21:44Vraag een verwijzing voor de neuroloog
ReagerenSuus2 augustus 2023 om 21:46@Arjen
Ik heb precies hetzelfde na een hernia, bij mij nu ruim 8 jaar geleden.
Reageren
Dat gevoel gaat waarschijnlijk niet weer weg, dat is blijvende zenuwschade door de hernia.J.b9 november 2024 om 07:53Ik heb hetzelfde probleem, mijn arts zegt dat het misschien vanzelf overgaat, of helemaal niet. Niemand kon mij iets verzekeren.
Reageren



