- kim29 juli 2009 om 14:12
Hallo,
Ik heb sinds 2 weken ontzettende pijn in mijn onderbuik die soms doortrekt naar mijn bovenbenen en schede. Daarnaast heb ik een hele opgezette (zeg maar gerust dikke) buik en heb ik behoorlijk veel afscheiding. Ik ben al bij de dokter geweest en mijn urine was niks te zien en uit mijn bloedtest is gekomen dat mijn zinkwaarde hoog zijn.. Nu heeft de dokter een uitstrijkje gemaakt omdat ze aan schimmelinfectie denkt maar ik vertrouw het niet zo omdat je daar (volgens een paar mensen die er vaak last van hebben) niet zo´n buikpijn van krijgt. Herkent iemand deze klachten en heeft miss een idee wat het anders kan zijn?
8 reactiesReagerenAnoniem29 juli 2009 om 20:29Lees deze folder van het NHG: ‘Afscheiding is geen afwijking’
http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBU2a.htm
ReagerenDeedee29 juli 2009 om 20:30Heb je het prikkelbare darm syndroom overwogen? Hoe staat het met je ontlasting?
Neem contact op als de klachten veranderen, bijvoorbeeld: bij aanhoudende jeuk of een branderig gevoel bij het plassen; de afscheiding van kleur en geur verandert (geel-groen, onaangenaam ruikend); als de afscheiding bloederig is (buiten de menstruatie).
Reagerenmies2216 september 2010 om 11:12en wat was het?? want ik heb er nu heel erg last van, ik ben er voor bij de dokter en ziekenhuis geweest, maar niets gevonden:(
Reagerenlisa29 september 2010 om 21:11hee,
Hoe is het er nu mee?
Heb je wel eens gedacht aan endometriose?Je krijgt daardoor erge buikpijn, opgezette buik, last van je darmen ook uitscheiding en pijn in de blaas.
Meeste artsen denken er niet meteen aan maar je kan het wel zien op bijv. een mri scan.
Je kan kijken op http://www.endometriose.nl misschien dat je iets wijzer word?
groetjes
ReagerenAnoniem29 september 2010 om 21:13Doe de endometriose test op http://www.endometriose.nl/endometriose/endometriosetest.php
ReagerenAnoniem29 september 2010 om 21:29Pelvic inflammatory disease (PID, en ook wel eileiderontsteking, salpingitis of adnexitis genoemd) is een ontsteking in het kleine bekken ten gevolge van verspreiding van micro-organismen (meestal SOA) vanuit de vagina en de baarmoederhals naar de baarmoeder, de eileiders en omliggende weefsels. Een PID wordt meestal langzaam erger, en gaat eigenlijk altijd gepaard met pijn.
ReagerenPetra24 januari 2018 om 21:15Ik heb een opgezwollen buik,afscheiding die waterig is en stinkt buikpijn alsof er een steen in mijn buik ligt,maar weet zeker dat het geen soa is aangezien ik al 3 jaar geen sex heb gehad doordat het op een of andere reden ontzettend pijn doet,ik ben nu 50 jaar maar zou niet weten wat het kan zijn? Vrijdag heb ik een afspraak bij de ha
ReagerenJohn (moderator)
24 januari 2018 om 21:40Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Toch maar even wachten tot vrijdag
Reageren




