- Anoniem25 februari 2019 om 12:52
Beste lezer,
Ik ben een jongeman van 32 jaar en zit 5 jaar in een relatie. Ik heb vanaf de pubertijd al vaak last van mijn voorhuid gehad. Bij koud weer heb ik last van sneetjes en kloofjes door een droge huid lijkt het. Maar sinds enkele jaren heb ik ook last van bultjes/vlekken/verdikkingen op mijn voorhuid. Het begon allemaal met een klein wit uitstekend puntje.(zie foto)[blockquote]BBCode you used is not allowed.[/blockquote] Na verloop van tijd worden ze groter en verkleuren bruin/huidskleur, het lijkt niet op een wrat maar een soort verdikking. [blockquote]BBCode you used is not allowed.[/blockquote]
Ik ben met deze klachten al bij 2 huisartsen geweest echter zegt de één dat het genitale wratten zijn en de ander dat het iets hormonaal is (ben de naam vergeten). Bij het 1e huisartsbezoek kreeg ik condyline mee en heb dit dan ook gebruikt maar het heeft niet veel geholpen. Ik kreeg er enorm veel pijn en hinder van en nu is het er ook niet mooier op geworden(litteken). Ik voel me er zo onzeker door vooral als mijn partner orale seks wilt dit gebeurd nu ook veel minder omdat ik bang ben dat zij dit in haar mond of op haar lippen krijgt voor alsnog is dit niet gebeurd. Ik masturbeer wel veel kan het daar ook aan liggen misschien. Op internet ben ik ook niks vergelijkbaars tegengekomen daarom stel ik de vraag hier.Zijn er meer mannen met dit probleem ? En wat kan er aan gedaan worden.
Alvast bedankt voor de reacties
Mvg
A.
4 reactiesReagerenAnoniem25 februari 2019 om 13:29John (moderator)
25 februari 2019 om 16:41Beetje moeilijk te zeggen aan de hand van de foto maar het lijkt op een steelwratje
ReagerenJohn (moderator)
25 februari 2019 om 16:44Ik zag de foto iets later……daar lijken het toch genitale wratten
ReagerenAnoniem25 februari 2019 om 21:14Bedankt voor de reactie in zoverre dan…
Ben er allerminst blij mee. Maar mijn vermoedens waren toch juist.
Ik ga er maar weer terug mee naar de huisarts.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Genitale wratten of hormonaal ?
- Door Anoniem
- 25 februari 2019 om 11:52
Beheerd door
Peter (huisarts)- 4 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties


