Zoeken Vraag het forum

Naar m’n mening een stijve voet.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem.

    Goedenavond, Ik heb twee vragen.

    Vraag 1: na afgelopen vrijdag heb ik last van mijn rechter voet. Tijdens het lopen en als ik hem probeer te bewegen doet het zeer. Het voelt als een soort van prikkeldraad. Ik deed vanavond mijn sok uit en zag dat mijn voet redelijk stijf staat (de hele huid lijkt wel samen getrokken) Dit voelde ik ook een paar jaar geleden bij mijn andere voet, die voet houd nou vocht vast. Ik ben erg bang dat mijn rechter voet nou ook vocht gaat vast houden. Is het verstanding om naar de dokter te gaan.

    Vraag 2: Ik heb voor mijn linker voet kouzen en steunzolen kregen, daarnaast ben ik ook een jaar lang naar fysio geweest. Ik doe nou een opleiding detailhandel en volgend jaar ga ik niveau 3 doe. Ik moet daarbij stage lopen in een winkel, ik moet dus veel lopen. De ene keer heb ik er meer last van dan de andere keer maar mijn vraag is of er nog een andere optie is voor het lymfoedeem (is dat hoe je het schrijft) of er nog andere middelen zijn die er voor kan zorgen dat mijn linker voet weer normaal word?

    Bedankt voor het lezen.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat je er sowieso goed aan doet om met deze klachten naar de huisarts te gaan. Overleg dan met de huisarts of er en wat er voor andere mogelijkheden zouden zijn.

    Reageren
Reageer op: Naar m’n mening een stijve voet.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.