- Anoniem17 juni 2014 om 16:22
Hallo, ik ben een jongen van 21 en ik heb veel lichamelijke ongemakken. Ik ben al voor verschillende dingen naar de huisarts geweest maar die denkt dat het iets psychisch is. Ik weet het niet maar ik maak me zorgen omdat mijn klachten al zo’n 5 maanden duren nu. Hieronder de klachten:
– Haaruitval
– Zeer droge tong/mond. Dit wisselt per week. Roken smaakt echt totaal niet meer dan en door te eten is het droge gevoel een kwartier weg.
– Stemmingswisselingen
– Slechte stoelgang
– Benauwdheid/slijm in longen
– Paar keer per week trilling achter onderste linker rib (vaak meerdere keren per dag, soms een poos niet)
Is nu elke dag
– Slecht wakker worden en vaak niet fit.Ik leef niet heel erg gezond, maar ook niet zo ongezond dat mijn lichaam daar nu al last van kan ondervinden.
Kan iemand mij misschien helpen want de HA wist het niet….
Bij voorbaat dank.
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
17 juni 2014 om 19:06Heeft de huisarts ook onderzoeken gedaan?
ReagerenAnoniem17 juni 2014 om 22:20Ja urine alsmede bloedonderzoek. Kwam niks uit. Dus 1 groot raadsel, want zo veel stress heb ik ook weer niet.
ReagerenJohn (moderator)
18 juni 2014 om 08:14De vraag is wat er met het bloedonderzoek is onderzocht.
Hoe groot ben je en wat is je gewicht?
Reageren
Gebruik je medicijnen alcohol of drugs?
Gebruik je veel energy drinks?
Heb je last van gewichtsschommelingen?
Hoe gaat het ontlasten?Anoniem19 juni 2014 om 18:41Haaruitval: hormonen uit balans?
Stemmingswisselingen: idem?
droge mond: te weinig afscheiding van de speekselklieren? Klieren reageren vaak op hormonen.
slechte stoelgang: te weinig speeksel, dus meer water drinken.
trillingen links: is de milt in orde?
benauwdheid/slijm kan van alles zijn.Ik zou in ieder geval een verwijzing van de huisarts vragen voor diverse specialisten.
Beter voorkomen dan genezen en/of er vroeg bij zijn.N.B. tekenbeet gehad?
Reageren


