- lien6 oktober 2012 om 18:20
ik heb altijd honger:
dit is wat ik tijdens de schooluren eetna mijn ontbijt (meestal 1 boterham en een banaan) ga ik naar school, maar waneer ik op school kom, heb ik meteen weer honger, dus dan eet ik weer 3 appels (nog voor het school begint)
ik eet nog voor de middag 3boterhammen en een koek.
‘smiddags eet ik dan 2 boterhammen en daarna meestal nog een koek.
’s avonds eet ik altijd zeer vroeg (al om 16 uur)
ik eet veel tussen mijn maaltijden door, maar tijdens mijn maaltijden kan ik opeens niet veel eten, ondanks mijn honger. ik moet tussen mijn maaltijden veel eten, want anders maakt mijn maag heel veel lawaai tijdens de lessen en dat is gênant.
kan ik hier iets aan doen? vb iets dat goed is tegen honger??
9 reactiesReagerenRaf6 oktober 2012 om 19:37ja meer eten, dus. Nee sorry, beetje kortaf. Maar ik zie dat je een vrouw bent en caloriearm eet of probeert alleszins. Nu je hebt gewoon voldoende energie nodig en wanneer je overdreven weinig eet zal je lichaam dat ook laten merken. Beter eet je wat meer met name je ontbijt opschroeven. Het zal mij niet verbazen dat je last hebt van ‘vreetbuien’. Dat is compleet normaal bij zo’n lage calorie inname. Dit kan je voorkomen door gewoon wat meer te eten. Niet bang zijn dat je hierdoor dik gaat worden, dat je zo snel honger hebt toon dat je ver onder jouw behoefte(lees: je dagelijkse energie verbruik) zit.
Reagerenlien7 oktober 2012 om 10:24nee, raf, ik eet altijd veel: veel calorieen (dit denk ik niet alleen, dit weet ik!)
ik eet veel koeken en toch word ik niet dikker. ik vind zelf dat ik te weinig weeg (maar 48kg) maar ik probeer te verdikken, maar dat lukt niet.
ik kan gewoon ’s ochtends moeilijk eten, dus eet ik als ik op school kom appels. ik probeer gewoon allerlei dingen uit waardoor ik misschien minder honger heb. mar niks helpt.ik wil gewoon een manier weten om je honger te onderdrukken, omdat ik tijdens de lessen niet mag eten. ik eet tussen elke les (50min) een koek of boterham. maar ik wil iets weten wat je een “voldaan” gevoel geeft, iets waardoor ik niet tussen elk lesuur moet eten. maar gewoon tijdens de maaltijden genoeg kan eten.
ik wil wel verdikken, dus het maakt niet uit wat; ik wil iets dat mijn maag goed vult.
ReagerenEmma7 oktober 2012 om 10:29Jezelf aanleren om wel smorgens te ontbijten. Gebakken eieren met spek en roggebrood.
ReagerenRaf7 oktober 2012 om 11:15Je wilt bijkomen en je hebt altijd honger? Wat is dan het probleem?
ReagerenAnoniem17 oktober 2012 om 14:36Lees meer vragen en antwoorden over gezond aankomen:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Gezond+aankomen&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2FQuote7 oktober 2012 om 14:38Voedingscentrum:
http://www.voedingscentrum.nl/nl.aspxVoedingscentrum Gezond Aankomen:
Reageren
http://www.voedingscentrum.nl/nl/mijn-gewicht/ondergewicht/gezond-aankomen.aspxdokterK8 oktober 2012 om 08:15Hmm, je hebt je voedingsschema een beetje in de war. Je lichaam heeft geen flauw benul wat er gaat komen. Zou het je lukken wat regelmatiger te eten? Dus ochtend goed ontbijt, tussendoortje, dan middag, tussendoortje, avondeten. En zou het je lukken met name wat meer eiwitten te eten (vlees, joghurt, vis, melk, noten), die geven langer een voller gevoel dan koolhydraten (brood en koek). Probeer een soort ritme te vinden, zonder al teveel er vanaf te wijken, je lichaam zal dat op prijs stellen. Als je echt geen flauw benul hebt hoe je dat aan moet pakken, zou je misschien een keer naar een dietiste kunnen gaan? Helemaal geen slecht idee!
Reagerenlien8 oktober 2012 om 18:24raf: het probleem is dat ik niet tijdens mijn lessen kan eten, dus ik zou iets willen waardoor ik tijdens de les geen honger heb. ik weet, het klinkt raar, maar mijn maag rommelt en maakt geluid tijdens de les.
ik kan moeilijk vlees eten op school, maar die noten ga ik eens proberen.
dank jullie allemaal voor de tips!
ReagerenRoos9 oktober 2012 om 10:43Tussen de lessen gauw twee bananen eten.
Reageren



