- Lizzy 209 augustus 2019 om 18:57
Hallo,
Tijdje terug schreef ik over een eetprobleem, waarbij ik regelmatig overgaf. Tot op heden kamp ik nog altijd met dit probleem (heb ondertussen een afspraak met de psychiater de 5e sep). Er is tot op heden ook geen bloed afgenomen of iets. Nu sinds gisteren heb ik pijn in de linkerborst, en heb last van kortademigheid. Vandaag voel ik mij al gedurende heel de dag erg beroerd/suf en licht in het hoofd. Bovendien heb ook soms spierpijn, maar dit was voorheen ook.
Door de suf gevoel heb ik moeite met studeren vandaag. Rondlopen gaat voor mij moeilijk omdat ik mij zo flauw val.
Ik maak mij een beetje zorgen, maar vraag mij ook af of het misshien kan komen doordat ik voedingssupplementen inneem zoals, vitamine C, B12, omega3 en chromium picolinate. Kan dit? Ik neem dit omdat ik veel braak.
Alvast bedankt!
4 reactiesReagerenlizzy 209 augustus 2019 om 19:00lizzy9 augustus 2019 om 19:10Ook pijn in de nek, tussen de schouderbladen.
ReagerenLizzy 209 augustus 2019 om 21:54Moet ik naar de huisartsenwachtpost bellen? Ik ben echt wel erg zwak en suf..
ReagerenJohn (moderator)
9 augustus 2019 om 22:17Ik denk dat je hyperventileert.
Reageren
Doe eens de test op:
https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/


