Hartpalpitatie medicatie helpt niet

  • #1

    Ik blif elke morgen hartkloppingen krijgen en zelfs met inname emconcor blijf ik s morgens bij opstaan hartkloppingen krijgen die boven 130 gaan? Met alle tests die oke waren vanwaar komt dit alles ??

    Reactie
    #2

    Volgens mij had ik die vraag toch al uitvoerig beantwoord

    Reactie
    #3

    dat het psychologisch was?

    Reactie
    #4

    Ja. Voor een groot deel zou dat een mogelijkheid kunnen zijn.

    Reactie
    #5

    Maar wat maakt mijn hart zo op hol slaan s morgens en soms in de dag als ik volgens alles testen niks heb? Zou dat van de medicatie komen? (Emconcor)?

    Reactie
    #6

    stress/spanningen en angst. Het eerste waar je aan denkt als je wakker wordt zijn de hartkloppingen en ga je er speciaal opletten of ze er nog zijn .

    Reactie
    #7

    Bètablokkers remmen de aanmaak van melatonine en zorgen voor verlies aan vitaminen, mineralen en andere stoffen. en doen niets aan oorzaken. Onder andere voedingspatroon en tekorten aan voedingsstoffen maar ook emotionele factoren spelen een rol bij het ontstaan van bloeddrukproblemen of hartkloppingen.

    Reactie
    #8

    Zou ook de emconcor kunnen leiden tot die hartkloppingen en bestaat er iets om te drinken of eten die hartkloppingen verminderd.?? Alvast bedankt

    Reactie
    Bereken hier je BMI

    De Body Mass Index (BMI) geeft uw gezondheidsrisico weer o.b.v. uw lichaamsgewicht en lengte. Vul het in en ontvang direct per mail de uitslag met het bijbehorende gezondheidsadvies

    cm
    KG
    #9

    De emconcor zou juist het tegenovergestelde moeten doen. Je zult de oorzaak moeten aanpakken. En als dat de stress is, zul je daar iets aan moeten doen . Eten en drinken zal het niet oplossen

    Reactie
    #10

    dat is het probleem de hartkloppingen of palpitaties komen vanuit niks elke morgen (soms overdag na eten) maar toch met alle tests blijft het zeer bang afwachten!

    Reactie
    #11

    Bij het opstaan ging het oké deze morgen en dan na inname van bisoprolol ben ik beginnen te trillen,beven en een hoge hartslag te krijgen.....

    Reactie
    #12

    Bespreek dan met je arts om de bisoprolol eens weg te laten

    Reactie
    #13

    denk je dat het door bisoprolol of emconcor is gekomen die bevingen en trillingen?

    Reactie
    #14

    Bisoprolol zou hartkloppingen kunnen veroorzaken

    Reactie
Reageer op: Hartpalpitatie medicatie helpt niet
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief