Zoeken Vraag het forum

Krammetje Voet Operatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik weet niet of iemand hier verstand – ervaring in heeft maar ik ben nu 2 maal geopereerd aan hallux valgus aan de zelfde voet, na de eerste operatie bleef ik veel pijn houden ze dachten dat het de schroefjes waren dus die hebben ze 4 maanden na operatie weer verwijderd, echter was dit de pijn ik heb Artrose gekregen door de operatie, maar daar gaat het hier even niet om. Na het verwijderen van de schroefjes is mijn voet natuurlijk weer in de oude hallux valgus stand gaan groeien, balen! Vorig jaar juli hebben ze me opnieuw geopereerd zelfde operatie weer gedaan schroefjes terug en een krammetje geplaatst. Alleen nu heb ik sinds 3 maanden tijd heel erg last van het krammetje, alles wat ik moet doen om de teen maar een beetje te buigen, voornamelijk fietsen is horror op het plekje van het krammetje mijn artrose pijn vind ik zelfs minder erg, maar nu natuurlijk de vraag kan die krammetje nog eruit gehaald worden? of zit deze nu zo vast dat ik mijn hele leven dit krammetje bij me moet dragen. Ik wou het eerste even hier vragen voordat ik naar de orthopeed terug ga want die wil het toch gelijk weg halen. Of zijn er nog andere mogelijkheden om de pijn dragelijk te maken hieren.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik vrees dat het verwijderen van het krammetje de enige optie is. Maar ga in ieder geval wel naar de orthopeed terug

    Reageren
    Sara

    Hallux valgus beste operatie bij Bergmans kliniek bij dr Bela van Dallen.
    Tegelijk twee voeten en zonder gips.
    Fantastisch! ! Na een week kan je met lopen 🙂

    Reageren
Reageer op: Krammetje Voet Operatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.