Zoeken Vraag het forum

Voet staat schreef na 2e enkelartrodese

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • HvC

    Ondertussen 5 x geopereerd aan een gecompliceerde enkelbreuk. Na de 2e enkelartrodese (doordat ik door een val m’n enkel wederom had gebroken en ze het ijzer er al uit hadden gehaald) stond mijn voet opeens schreef; ik loop nu op de buitenkant van m’n voet en dat is erg pijnlijk agz het onderste gewicht van m’n kleine teen als eerste de grond raakt. De chirurg zegt dat ik daar mee moet leren leven en aangepast schoeisel zal moeten dragen, ook in huis. Maar dat ga ik echt niet trekken; 16 uur per dag (dezelfde!) schoenen aan… Ik heb best wel zweetkakkies èn ben gewend om thuis lekker op blote voeten te lopen.

    Ik vind het erg vreemd dat na de 5e operatie mijn voet opeens schreef staat en daarvoor niet. Weet iemand raad?

    1 reactie
    Reageren
    Suzan

    Raad geven kan ik je helaas niet,maar ik zou voor een second opinion naar een andere orthopeed gaan, bij kliniek waar ze gespecialiseerd zijn in voet en enkelklachten.
    Want nu kun je afwachten tot je klachten krijgt in de rest van je voet en vervolgens ook in de rest van je lichaam,door het rare looppatroon wat je nu hebt.
    Sterkte!

    Reageren
Reageer op: Voet staat schreef na 2e enkelartrodese
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.