Zoeken Vraag het forum

Wazig zicht

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marnix

    Beste,

    Ik heb een lange tijd al last van de volgende klachten: Wazig zien tijdens het auto rijden en een erg vermoeid gevoel hele dagen door en elke dag van de week ook heb ik erge nekpijn en ben ik heel erg duizelig en mijn cordinatie is ook erg slecht heb het gevoel of er een wolk in mijn hoofd zit of een soort van watten. Als ik auto rijd moet ik erg met mijn ogen knijpen en ben overgevoelig voor licht. Ben verschillende keren bij de optien geweest en elke keer de zelfde sterkte ook ben ik al gedruppeld. Ik merk als ik mijn bril afzet en een dag zonder doe dat deze klachten aanzienlijk verminderen maar ik krijg dan wel hoofdpijn omdat ik wel de sterkte nodig heb. Ik heb een sterke van +2.5 en +1.25. hoe kan dit zo komen? Komt dit door mijn ogen of kan het ook door andere factoren zijn?

    Ik heb er erg last van en kan nauwelijks meer autorijden

    Hopelijk iemand die iets weet

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou door de ogen veroorzaakt kunnen worden. Ga naar de oogarts, en laat daar je ogen eens meten

    Reageren
    Anoniem

    Hi,

    Je bent ook erg vermoeid en ziet wazig , dit kan ook door andere factoren veroorzaakt worden. Hierbij moet je bijvoorbeeld denken aan te veel druk en onrust op je werk of in het dagelijks leven wat in een (te) grote hoeveelheid stress resulteert met alle gevolgen van dien. Ik heb geen idee of dit bij jou van toepassing kan zijn ..

    Hebben ze bij de opticien ook een onderzoek gedaan naar de gezondheid van je ogen?

    Groetjes Chiel

    Reageren
    Catootje

    Je kan denken aan factoren als voedingspatroon, tekorten aan voedingsstoffen, scheefstand van de atlas (bovenste nekwervel). bloedonderzoek zegt niet zoveel over tekorten; op alternatief gebied zijn andere testmethoden voorhanden.

    Reageren
Reageer op: Wazig zicht
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.