Zoeken Vraag het forum

Huisarts weigert bloedonderzoek

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Verward

    Ik ben anderhalf maand geleden naar de huisarts geweest met mijn klachten en wilde graag even bloed laten prikken. Dit vond hij niet nodig en zei dat ik de klachten moest aankijken en later eventueel weer contact opnemen. In de tussentijd is het duidelijk geworden dat ik af en toe ook last heb van een lage bloeddruk, naast mijn andere klachten. Hij weigert wederom mijn aanvraag om bloed te laten prikken, dit omdat hij zegt dat ik voorgaande jaren ook wel eens wat heb laten onderzoeken zonder resultaat.

    Mijn klachten zijn o.a. duizeligheid, trillen, misselijkheid, het gevoel dat ik misschien wel zou kunnen flauwvallen, vermoeidheid en minder eetlust.

    Nu wilde ik vragen wat ik kan doen? En of deze klachten ook echt geen reden zijn om een onderzoek te verrichten? Ik snap niet zo goed waarom hij weigert aangezien het voor mijn eigen risico komt.

     

    Alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Dit zul je dan toch met je huisarts moeten bespreken. Vraag hem waarom hij dat niet wilt laten doen.
    Doe ook even de test op:
    https://www.dokter.nl/zelftesten/hyperventilatietest/

    Reageren
Reageer op: Huisarts weigert bloedonderzoek
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.