Zoeken Vraag het forum

laat ongesteld stopweek

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hallo, ik zit nu 2 maanden aan de pil en dit is dus ook mijn 2e stopweek. ik ben deze maand nog nooit de pil vergeten en ik heb hem nog nooit te laat ingenomen. vorige keer werd ik op mijn 4e dag ongesteld, maar het is nu al de 4e dag en ik heb nog niet het gevoel alsof ik ongesteld moet worden. ik heb deze maand 1x onveilige seks gehad met mijn vriend. en dat was op de dag dat ik ovuleerde en mijn zwangerschap kansen het hoogst waren. ik heb ook niet bepaald veel stres. hoe kan dit?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Als je de pil gebruikt, is er geen ovulatie.
    Je menstruatie kan best wel eens iets later of eerder komen. Dat kan van meerdere dingen afhangen.

    Reageren
Reageer op: laat ongesteld stopweek
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.