Zoeken Vraag het forum

Ik wacht al lang

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Roos

    Ik ben nu al erg lang aan het wachten om ongesteld te worden. mijn laatste menstruatie begon 27 november, en tussen toen en nu ben ik nog niet ongesteld geworden. Ik heb ook een recept voor de pil gekregen. er werd mij verteld om het te slikken op de eerste dag van de eerstvolgende menstruatie. Ik heb 27 december seks gehad (met condoom).
    vandaag kreeg ik een bloeding maar het was een hele lichte bloeding. Moet ik nu wel beginnen met de pil?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je kunt met de pil starten. Maar ik zou dan wel de eerste 14 dagen aanvullende middelen zoals een condoom gebruiken, omdat je niet zeker weet of je menstrueert of niet

    Reageren
Reageer op: Ik wacht al lang
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.