- …14 december 2009 om 18:26
hallo allemaal
Ik ben al 7 maanden gestopt met de pil en de eerste 2 maanden op tijd ongesteld daarna onregelmatig tot nov toen werd ik weer op tijd, maar nu had ik 11 dec ongesteld moeten worden en vandaag maandag 14 de nog steeds geen menstruatie.
Ik heb helemaal geen klachten dat ik moet gaan menstrueren.
En ik heb zo ver ik weet veilig sexs gehad met een condoom,weet niet of de condoom gescheurd is(want dat zie je niet in het donker)
Hoe kan ik het beste tellen om een test te doen?En graag serieuse antworden.
Bedankt voor jullie antworden3 reactiesReagerenZonnetje14 december 2009 om 19:52Hoi …
Als je cyclus een aantal maanden ontregeld is geweest, is het lastig om te bepalen hoe je moet tellen. Misschien was het vorige maand wel toeval dat je een keer op tijd was.
Ikzelf ben vorig jaar gestopt met de pil, heb toen 3x een cyclus gehad van 30 dagen en daarna bleef mijn menstruatie een keer weg, duurde het zelfs een paar maanden… erg raar, maar ondertussen weet ik de oorzaak. Het was alleen wel vervelend.In principe kun je 2 weken nadat je onveilig hebt gevreeën een zwangerschapstest doen om te zien of je, gewenst of ongewenst, zwanger bent. Maar ik begrijp dat je in principe een condoom hebt gebruikt, dus ga ik er vanuit dat je het veilig hebt gedaan. Een condoom biedt alleen nooit 100% zekerheid, maar dat zul je vast wel weten en je bent vast niet voor niets gestopt met de pil. Kun je geen andere anticonceptie gebruiken als je niet zwanger wilt raken? (of heb ik dat verkeerd begrepen?)
Je kunt eventueel bij de huisarts een doorverwijzing krijgen voor de gynaecoloog. Zij kunnen onderzoeken waardoor je cyclus zo onregelmatig is. In mijn geval is dat een syndroom, niks ernstigs, maar als je bijvoorbeeld zwanger wilt raken wel lastig.
Succes!
Reageren…14 december 2009 om 20:11hallo
bedankt voor uw antwoord.
Ik ben gestopt met de anticonceptie omdat ik angststoornissen kreeg daar van.
En ik voel me veel beter nu ik gestopt ben met de anticonceptie en ga er ook niet meer aan beginnen.
Ik wacht nog even af en anders bel ik de doktor wel even.in ieder geval bedankt.
ReagerenZonnetje15 december 2009 om 11:03Dat is een heftige bijwerking zeg!! Wel een bekende, fijd dat je erachter kwam!
Maar ik weet wel dat er ook andere manieren van anticonceptie zijn die dat soort stoornissen niet veroorzaken. Wellicht toch eens met een gynaecoloog overleggen?Sterkte! Ik hoop dat het loos alarm is. Wacht echter ook niet te lang af he!
Reageren



