Zoeken Vraag het forum

Weer ongesteld?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • mag

    Ik ben op vakantie geweest van 6 tot 15 augustus en had voor mijn vakantie een stopweek ingelast. Nu kwam ik dus terug de 16e en realiseerde ik me dat mijn pil op was. Ik slik nu dus al 4 dagen geen pil meer want ik dacht ja dan maar gewoon opnieuw beginnen na dat ik ongesteld ben geweest. Maar nu ben ik al weer ongesteld. Kan je na zo’n korte tijd weer ongesteld zijn?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ja dat kan. Je bent immers met de pil gestopt…

    Reageren
Reageer op: Weer ongesteld?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

3 min leestijd

Anticonceptie en hormonen: welke past bij jou?

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

4 min leestijd

Seks tijdens de zwangerschap: wat verandert er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.