- Anoniem12 december 2015 om 07:03
Hoi,
Ik gebruik sinds 4 dagen Alprazolam voor de spierspanning te verlagen waardoor de kramp en spiertrillingen weg zouden moeten gaan.
Nu merk ik een verhoogde pijnprikkel steeds heb en de spieren voornamelijk kuiten ontzettend hard zijn en nog meer trillen. En het aanraken met alleen een deken is al gevoelig.
Iemand een idee wanneer
ik het ga merken dat de spieren verminderen met aanspannen en trillen ? Hoeveel dagen gaat daar over heen? En kan je er mee sporten ?2 reactiesReagerenAnoniem12 december 2015 om 09:04Lijkt me goed om ook wat aan de oorzaken te doen. Te denken valt aan magnesiumtekort en wellicht andere stoffen. Beste is om dat eens uit te laten zoeken. Let wel, een magnesiumtekort kan je niet in het bloed opsporen.
Reageren
van medicijnen heb ik geen verstand. Ik gebruik puur natuurproducten.John (moderator)
12 december 2015 om 12:06Het is mogelijk dat je nu ook nog wat bijwerkingen hebt van de Alprazolam. Dat zou echter met een paar dagen dan ook minder moeten worden af verdwijnen.
Reageren


