- Nickk26 december 2012 om 11:35
Hallo allemaal,
Ik heb sinds kort iets raars waardoor ik me echt verschrikkelijk voel.
Ik ben erachter gekomen dat wanneer ik eet, me dan kort erna heel griepachtig voel, alsof ik moet braken, diarree krijg etc. ’s ochtends gebeurt het niet en ’s avonds gaat het weer gewoon goed.
Heb wel erg last van mijn buik steeds en moet vaak naar de wc. Heb ook een spastische darm en nog een redelijk zeldzame aandoening. Ik heb dit echter nooit gehad.
Ik ben gewoon bang om te eten, omdat ik me dan zo ziek voel..
Iemand hier ervaring mee??
1 reactieReagerenAnoniem8 februari 2014 om 22:38Denk eens aan wat je eet, als je last van een spastische darm hebt kun je vaak niet tegen brood.
Reageren
Laat dat eens staan en vervang het door zelfgebakken speltbrood of rijstwafels, De kans is groot dat je dan opknapt en geen last meer hebt van de middagdip. Is het niet de tarwe, kijk dan wat het anders kan zijn.
Sterkte ermee.


