Zoeken Vraag het forum

Griep?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Isie

    Hallo,
    3 avonden terug had ik plotseling hele hevige buikpijn. In de onderbuik, ik nam een pijnstiller maar deze hielp niet voldoende waardoor ik d hele nacht wakker lag. Die ochtend stond ik op en moest ik 3 keer spugen. De buikpijn hield een en ik voel me zeer vermoeiend. Ik kan amper wat eten, want ik wordt er dus erg misselijk van en krijg dan nog ergere steken. Ik heb naar mijn idee geen koorts, weet iemand wat dit is?

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Misschien iets verkeerds gegeten of een buikgriep. Ga met de klachten naar de huisarts

    Reageren
Reageer op: Griep?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.