- Jasper18 juli 2012 om 15:28
Bedankt om mijn berichtje even door te nemen!
Ik zit al bijna een jaar met misselijkheid in de ochtend. Bepaalde periodes heb ik er geen last van, en dan opeens weer een maand lang wel. De doktersbezoeken leverden niets op en stilletjes aan begon ik het te accepteren. Maar nu toevallig was ik op een forum iemand tegengekomen die hetzelfde als mij had. Het bleek een teveel aan maagzuur te zijn. Ik dacht dat dit niet mogelijk was omdat ik helemaal geen brandende pijn heb (nog nooit gehad trouwens), maar de rest van de symptomen komen sterk overeen, zoals: misselijkheid bij liggen, veel boeren,verergert door stress, tijdelijk verlichting door melk, soms donkere ontlasting, soms diarree, veel transpiratie, onrustig zijn, veel praten, snel geïrriteerd en boos zijn.
Dit zijn symptomen die ik op internet heb gevonden, maar ik ga er van uit dat ze juist zijn. Hebben jullie enkele tips voor me om deze ochtendmisselijkheid tegen te gaan?
Groetjes,
Jasper7 reactiesReagerenQuote20 juli 2012 om 13:56Risicofactor 1: Voedingsmiddelen die de pH waarde van het maagzuur negatief beinvloeden
Risicofactor 2: Hormonale veranderingen (ook veroorzaakt door zwangerschap, stress en een slecht eet – en leef ritme)
Risicofactor 3: Intensieve arbeid of sporten (door de druk op de maag)
Risicofactor 4: Roken en/of alcohol consumptie (verslapt het weefsel waardoor oprispingen van zuur ontstaan)
Risicofactor 5: Overgroei aan gisten en/of de Helicobacter Pylori Bacterie
Bron/Lees verder:
Reageren
http://www.maagzuur.net/Emmeke20 juli 2012 om 13:59Hallo Jasper, minder vet eten in de avond?
ReagerenAnoniem120 juli 2012 om 14:01Lees meer vragen en antwoorden over maagzuur:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Maagzuur&sa=zoekenJasper21 juli 2012 om 08:24Dankjewel voor deze reacties 🙂
Quote kan je me ook zeggen welke voedingsmiddelen deze ph-waarde kunnen beïnvloeden?Emmeke, ik eet helemaal niet vet in de avond, soms wat yoghurt of brood, dus daaraan zal het niet liggen, toch?
Anoniem1, bedankt voor de links, maar nergens vind ik een duidelijk oplossing 🙁
ReagerenQuote24 juli 2012 om 12:19Ik denk dat deze link je wel kan helpen:
Reageren
natarella.org/nl/De%20zuurbalans.pdfkroon24 juli 2012 om 16:01kijk eens onder rubriekje nissen fundoplicatie. Hier staat erg veel over reflux en middenrifbreuk. Misschien herken je hier iets van.
ReagerenAnoniem125 juli 2012 om 06:49Lees meer vragen en antwoorden over nissen fundoplicatie:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=Nissen+Fundoplicatie&sa=zoeken


