Zoeken Vraag het forum

Maagpijn, darmpijn of toch iets anders? Vooral tijdens zitten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Marlies04

    Al twee weken heb ik last van mijn maag en darmen. Elke dag zit de pijn op een andere plaats. Het begon met last van mijn darmen waarbij ik het gevoel kreeg dat er diaree aankwam. Dit bleek echter niet het geval. Mijn stoelgang was ‘normaal’. Normaal betekent voor mij 1x per 2dagen. De pijn komt vooral naar boven nadat ik wat drink of eet. Wat ik eet en drink is in het afgelopen jaar niet drastisch veranderd. Ik drink ruim 2L water per dag, eet veel groente, gruit, granen etcetera en heb geen last van overgewicht.
    De pijn bestaat uit een hevige steek waarbij ik ‘samenrol’ maar waarbij de pijn juist zakt wanneer ik ga liggen op mijn zij of rug. De pijn begint altijd tijdens het zitten. Ook tijdens lopen voel ik het maar als ik lig is het snel over.
    Deze steken heb ik ongeveer 3 tot 5x per dag. En de plek varieert elke keer weer. Vandaag heb ik maar op 1 plek last en dat is onder mijn ribbenkast een stukje rechts van het midden. Het voelt als een blauwe plek maar het is juist een bult. Dit voelt alsof je op een railing hangt. Deze pijn zakt niet (tenzij ik lig).
    Mijn huisarts is met vakantie en ik kan pas volgende week woensdag bij haar terecht (ik ga liever niet naar een vervangend arts indien het niet ernstig is) en zou graag jullie mening willen horen. Is dit herkenbaar voor iemand? Wat zou dit kunnen zijn?

Reageer op: Maagpijn, darmpijn of toch iets anders? Vooral tijdens zitten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.