- Mevrouw16 juli 2025 om 15:24
Hallo, sinds 2 weken heb ik last van mijn maag. Wanneer ik al simpelweg aan eten denk, trekt mijn maag samen en krijg ik een ‘vol’ gevoel. Terwijl mijn maag dit echt niet is. Ik ervaar tegelijkertijd een hongergevoel (uiteraard vanwege die lege maag..). Er is niks geweest waardoor ik moest braken oid in het verleden. Hiernaast ervaar ik draaierigheid en soms ook hartkloppingen/vermoeidheid.
Maar eten lukt nu dus nauwelijks en ik voel me steeds angstiger. De maagpijn is er nu continu.Ik ben al 2x naar de huisarts geweest en deze geeft aan dat dit komt door stress/angst.
Kunnen deze symptomen passen bij stress?
2 reactiesReagerenJohn (moderator)
16 juli 2025 om 15:46Ja, stress en angst kan dit idd veroorzaken. Je zou dan ook iets aan de stress/angst moeten doen.
ReagerenMevrouw16 juli 2025 om 15:49Dank voor uw bericht. Ik ga contact opnemen met een psychosomatisch fysiotherapeut, lijkt me bij deze wel verstandig.
Bijzonder dat het lichaam deze klachten kan geven wanneer er angst en stress is. Had het er zelf nooit achter gezocht.Nogmaals dank!
Reageren


