Zoeken Vraag het forum

vage pijn in bovenbuik

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • jelle

    hallo,

    Ik ben 21 jaar en heb sinds een maand last van een vaag pijnlijk gevoel in de bovenbuik. de pijn kan ineens meerdere keren per dag opkomen, maar kan ook 1x of helemaal niet opkomen. Het voelt dan alsof mijn maag heel erg opzet en dit duurt meestal langer dan een halfuur en soms wel uren. dit heftige gevoel/pijn straalt uit naar tussen de schouderbladen en het rechterschouderblad. ik kan de pijn niet echt lokaliseren omdat het geen drukpijn is en mijn hele maag lichtelijk gevoelig wordt, maar ik heb het idee dat het (vanuit mijn zicht) iets onder het borstbeen en dan een paar cm rechts vandaan komt. Verder heb ik alleen last van dat ik vaak boeren moet laten en dat ik het gevoel heb dat er lucht vast blijft zitten in de keel waardoor ik soms een vaag misselijk gevoel krijg. ontlasting is goed en heeft een normale kleur alleen wel een sterke geur. Op het internet lees ik over galstenen, ik eet 1x per week vettig en drink nooit alcohol, de kans lijkt mij vrij klein, maar zou het toch een galsteen kunnen zijn?

    iemand een idee wat dit zou kunnen zijn?

    mvg

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Daar zal niemand je zo antwoord op kunnen geven. Ga dus met de klacht naar de huisarts die kan dan wat onderzoek doen

    Reageren
    Jelle

    hallo,

    de huisarts heeft meerdere onderzoeken gedaan. mijn lever en galwaarden zijn normaal. calprotectine had een waarde van 70, maar dit was niet raar volgens de huisarts waardoor ik niet verder meer wordt geholpen. De pijn lokaliseert zich ongeveer onder de rechter bovenste buikspier. zou dit een maagzweer in het begin van de dunne darm kunnen zijn?

    mvg

    Reageren
    John (moderator)

    Daar kan niemand je zo antwoord op kunnen geven.

    Reageren
Reageer op: vage pijn in bovenbuik
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.