- Julia15 januari 2022 om 20:49
Ik denk dat ik een medisch wonder ben. Ik heb al sinds mijn jeugd last van aarsmaden en slik hier altijd mebendazol voor. De wormpjes gaan dan goed weg. Ook was ik altijd al mijn onderbroeken, beddengoed, pyamas etc op 90 graden. Het probleem is nu dat ik de wormpjes al een jaar niet heb gehad, ik in die tijd verhuist ben, ik met niemand samen woon, ik altijd mijn handen was voor en na toilet bezoek en voor het eten, toch weer aarsmaden heb ontdekt bij mezelf. Het komt bij mij altijd terug als ik ook een koortslip krijg en rond mijn menstruatie. Ik ben bij einde raad. Hoe komen die beestjes toch steeds terug? Vooral omdat de eitjes binnen 2 a 3 weken dood gaan. Ik dacht dat ik na mijn verhuizing wel klaar was met die beestjes. Hoe kan het dat weer besmet ben?
4 reactiesReagerenKaatje17626 december 2024 om 19:18Is het inmiddels al veranderd bij je? Ik kamp er zelf sinds april mee, als enige binnen ons gezin. Elke 2/3 maanden komen ze weer. Ik ga nu 2 maanden lang elke week medicatie innemen, kijken of dat helpt..
ReagerenDorum14 februari 2025 om 09:08Ik top hier al mijn hele leven mee.. Ik denk dat kou op de maag ook een rol speelt . Dus drink niet teveel uit de koelkast.
ReagerenFeli10 maart 2025 om 19:39Ik heb hier ook altijd last van. Altijd vlak voor of na mijn ongesteldheid, terwijl ik wel heel erg op de hygiëne let.
ReagerenMel7 maart 2026 om 21:35Ik heb hier ook last van. In mijn jeugd vaak last van gehad toen een hele tijd niet zeg van de middelbare school tot dat ik 25 ongeveer en nu heb ik het ook om de 2 maanden ongeveer. Heb nu al meerdere keren contact gehad met de huisarts zij zei dat ik ook in week 4 een pil moet nemen. En heb nu een ander medicijn Eskazole had bij de vorige besmetting wel het idee dat het eerder weg ging. Maar nu toch weer terug na 2 maanden. Wat doen jullie er allemaal aan om het weg te krijgen?
Reageren


