- Cody29 november 2021 om 22:34
Hallo, ik ben 15 jaar en heb al anderhalf jaar lang last van constante buikpijn, en nog meer andere klachten die hierbij komen kijken. Ik ben al bij 4 verschillende dokters, en 2 dietistes geweest. Heb al honderden euros aan medicijnen besteed waarvan niets helpt. Van elke dokter krijg ik hetzelfde verhaal, spastische darmen, niks aan te doen. Ik vroeg me dus af wat dit mogelijk kon zijn en wat ik hier aan kan doen.
Klachten:
– Constante buikpijn (24/7, stopt nooit)
– Buikkrampen
– Bijna altijd diarree
– Altijd honger (zelfs na een uitgebreide maaltijd heb ik het gevoel dat ik nog honger heb0
– Vermoeidheid
– Elke druk of spanning op mijn buik zorgt voor hevige pijnIk heb ook al meerdere onderzoeken gedaan:
– 2 coloscopieen
– 1 Gastroscopie
– Bloedonderzoek
– Lactosetest
– 2 dieten (Lactosevrij dieet en fodmap dieet)3 reactiesReagerenCody29 november 2021 om 22:37Om nog toe te voegen, de pijn bevindt zich vooral boven mijn navel.
ReagerenCatootje29 november 2021 om 23:19Zou allereerst kijken naar je voedingspatroon. zo zijn oplosbare vezels uit groente, fruit en peulvruchten beter voor je gezondheid dan onoplosbare, zoals uit brood. Beter dus geen donker brood eten maar lichtbruin of wit en niet als hoofdmoot van de maaltijd. Zou zorgen voor een combinatie van complexe koolhydraten, eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment. Zou ook kijken naar welke voedingsmiddelen je wel en niet verdraagt.
Reageren
De trend van tegenwoordig om minder of geen vlees te eten, kan voor problemen zorgen, zoals tekorten aan voedingsstoffen en voedingsmiddelen die ontregelend kunnen werken op je schildklier, zoals soja. Zou daar met je ouders naar kijken.
Een natuurgenezer kan kijken naar je hele gezondheidssituatie en adviseren over voedingssupplementen.
Verder kan soms een osteopaat wat betekenen voor buikklachten maar niet in plaats van zorgen voor je hele gezondheid.Catootje29 november 2021 om 23:31Veel mensen hebben een tekort aan maagzuur, waardoor een slechtere vertering. Zijn wel natuurlijke middelen voor, naast natuurlijk de juiste voeding. En denk aan de mogelijkheid van sibo, een bacteriële overgroei van je darmen.
Reageren




