- alissa9 januari 2017 om 00:42
hallo.
ik vinger mezelf vaak zonder een jongen gwn alleen. ik weet dat ik daardoor niet zwanger kan raken, alleen de laatste tijd heb ik last van een vol gevoel, een opgezeollen buik en ik heb soms een harde buik. soms voel ik ook geklop/ geschop in mijn buik hierdoor moet ik vaak denken aan zwangerschap.
Alleen doe ik ook maar 2 keer per week een grote boodschap en ik drink weinig water, beweeg niet veel en eet ikniet gezond. is het zwangerschap of heb ik iets aan mijn darmen en wat dan!??
1 reactieReagerenJohn (moderator)
9 januari 2017 om 01:02Je schrijft dat je weet dat je door jezelf te vingeren niet zwanger kunt raken. Hoe is het dan toch mogelijk dat je vraagt of je zwanger zou kunnen zijn??
Alleen doe ik ook maar 2 keer per week een grote boodschap en ik drink weinig water, beweeg niet veel en eet ikniet gezond.
Rara hoe zou je aan de klachten komen?
Reageren


