Zoeken Vraag het forum

Extreem gedrag

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jillz

    Ik heb een dochtertje van 3 jaar eigenlijk altijd een lieve meid, een paar weken geleden begon haar extreme gedrag toen ze naar de wc ging voor het slapen gaan, ze kon niet plassen dus uiteindelijk haar luier aan gedaan maar ze werd helemaal hysterisch want ze moest plassen omdat ze niet kon heb ik haar met moeite in bed gekregen en afgesproken dat als ze weer wakker werd het nog eens mocht proberen. 2 dagen daarna weer hetzelfde verhaal en heb haar toen wat langer laten zitten uiteindelijk was ze op haar potje in slaap gevallen ook toen ik haar naar bed bracht met de luier hetzelfde verhaal. Ze vind haar luier ook ‘niet mooi en stom’

    Sinds een aantal dagen begint ze dit gedrag ook te vertonen zodra ze haar zin niet krijgt ze gaat schreeuwen, schoppen, slaan, met spullen gooien en huilen, uiteindelijk is ze zo overstuur dat ze een hoestbui krijgt en bijna moet overgeven.
    Ik geef haar haar zin niet maar dit gedrag vreet energie van mij en kost uren om haar rustig en voor reden vatbaar te krijgen.

    Wat moet ik hiermee ?

    3 reacties
    Reageren
    Emma

    Mag ik iets vragen? Zit ze op de crèche? Heb je gecontroleerd op wormpjes?

    Emma

    Reageren
    Jillz

    Ze zit niet op de creche en geen wormen ontdekt we hebben ook geen huisdieren en is er ook niet mee in contact geweest

    Reageren
    Kimmie

    Ze vind haar luier ook ‘niet mooi en stom’…

    Misschien vindt ze de Jeans luiers (Huggies) wel leuk?!
    Groetjes Kimmie

    Reageren
Reageer op: Extreem gedrag
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.