- Nathan15 januari 2016 om 22:36
Hallo,
Ik heb iets heel geks, ik heb zelf last van tinnitus alleen door de verkoudheid is dit tijdelijk erger. Als ik mijn oren “klaar” en dit dan volhoud en tegelijkertijd in/uit adem oor ik dit in mijn oor. Niet dat dit erg is maar het is wel gek. Hebben meer mensen dit?
Oja en ik heb bijna elke dag zo een piepje in mijn oor meestal maar voor een paar seconden. Een paar keer per dag. Is dit erg? Moet ik naar de KNO-arts?
Groetjes nathan
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
15 januari 2016 om 22:54[quote]Als ik mijn oren “klaar” en dit dan volhoud en tegelijkertijd in/uit adem oor ik dit in mijn oor.[/quote]dit is heel normaal.
Het piepje kan door de verkoudheid veroorzaakt worden. Doorgaans gaat dat vanzelf weer over.
ReagerenNathan15 januari 2016 om 22:57Nathan11 februari 2016 om 20:23Is dit niet erg of schadlijk? (Het langs de oren ademen)
ReagerenJohn (moderator)
11 februari 2016 om 20:32Je bedoeld het klaren van je oren….
Reageren
Je moet er geen gewoonte van maken. Je trommelvliezen worden namelijk iedere keer iets onder druk gezet.


